Skaityti daugiau...

2014 sausio 23-24 d. Eugenija Liumaitė ir Erla dalyvavo Vilniuje VĮ ,,Menų ir mokymo namai'' surengtuose mokymuose pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą, taikant Forumo teatro metodus.

Tai – brazilų teatro režisieriaus Augusto Boalio (1931 – 2009) sukurta sistema, kurioje teatro metodais siekiama įveikti vidinę ir išorinę priespaudą, išmokti atpažinti savo norus, poreikius, galimybes ir pasipriešinti kitų primetamiems sprendimams, spaudimui ar prievartai. „Engiamųjų teatrą" sudaro šie metodai: „Vaizdinių teatras", „Forumo teatras", „Laikraščių teatras", „Įstatymų leidybos teatras" bei „Troškimų vaivorykštė''.

Dalyvės parsivežė sertifikatus, literatūros ir kito požiūrio santykį su supančia aplinka.

Vilniaus panorama ir foto iš renginio:

Skaityti daugiau...

Klubas suburia ne tik kuriančius eilėraščius, bet prozininkus ir humoristus - be amžiaus cenzo. „Verdenė" gimė 1990 m., įregistruota: su savo antspaudu, sąskaita, klubo daina.

Vadovė - Eugenija Liumaitė. Dauguma klubo narių yra išleidę po kelias savo autorines knygas. Jame niekada netrūko ir jaunimo, kuris turi terpę kūrybiškai augti. Išleistos klubo narių kūrybos 3 bendros knygos: „Prie tėvonijos šaltinio“ - 1992, „Per žvirgždą“ - 2000, „Atvertys“ - 2006.

Klubo narių kūrybos paskutinė publikacija 2013-08-30 „Atolankose" – dienraščio „Šiaulių kraštas"priedas. Bendradarbiaujama su Kelmės, Pakruojo, Pasvalio, Raseinių, Joniškio, Radviliškio, Biržų klubais. Su VĮ ,,Menų ir mokymo namai'' Vilniuje, su sostinės kūrėjais.

Apie klubą Vikipedijoje - wikipedia 32

Skaityti daugiau...